Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

     
        

Некоторые выставки - обзорВыставки 2018

Третьяковська галерея в наступному році представить виставку восьми портретів пензля Карла Брюллова, а також вперше виставку скульптора Миколи Нікогосяна. На ній вперше будуть повно показані не тільки твори скульптури, але і його живописні твори: портрети, автопортрети, пейзажі, натюрморти - 60 полотен із зібрання родини майстра.У березні в галереї відкриється масштабна ретроспектива кращих живописних і графічних робіт Василя Верещагіна. Твори будуть демонструватися серіями, присвяченими його походам і подорожам: Туркестанская, Балканська, Індійська серії, "Російська Північ", Японська серія.


Понад 70 московських музеїв будуть працювати в новорічні свята безкоштовно. Також музей не пройде повз сучасного мистецтва і стверджує, що вперше переосмислити художні процеси в російському мистецтві початку XXI століття. Проект продемонструє різноманітність ідей і практик, які з'явилися в цей період: Нонспектакулярний мистецтво, естетика взаємодії, сімуляціонізм, соціальні проекти та політичні акції, пов'язані з новим поколінням художників.Третяківка планує показати своїм відвідувачам кращі акварелі Максиміліана Волошина, починаючи з європейського періоду, який менш відомий глядачеві, до кримських пейзажів 1920-х років, роботи скульптора-імпресіоніста Павла Трубецького, а також влаштувати великі ретроспективні виставки художників Іллі та Емілії Кабакових і одного з основоположників російського художнього авангарду Михайла Ларіонова.

Книги на січень: новий роман Ханьи Янагіхари і продовження "Тоболу" ІвановаУ Музеях Московського Кремля вперше відкриється виставка із зібрання Шанхайського художнього музею, присвячена мистецтву епохи династії Мін. Фахівці називають цей період "культурою інтелектуалів", так як захоплення мистецтвом, літературою, музикою, глибоке знання філософських і історичних трактатів стає справжнім культом.На експозиції відвідувачі побачать куточок "кабінету інтелектуала", в якому будуть представлені різноманітні предмети оздоблення інтер'єру. До експозиції будуть включені зразки вишуканого порцеляни, який демонструє практично всі досягнення майстрів-керамістів цього періоду, ювелірні вироби та унікальний набір фарфорових статуеток почесного ескорту з гробниці родичів імператорської династії.


Восени в Музеях Кремля пройде ретроспективна виставка, що представляє твори високого ювелірного мистецтва всесвітньо відомого італійського будинку BVLGARI, історія якого налічує більше ста тридцяти років. Организацию поездки на все выставки лучше доверить ребятам из Happy Vacations.


У двох виставкових залах кремлівського музею - Успенської дзвіниці і Одностолпная палаті Патріаршого палацу - будуть представлені понад 400 унікальних дорогоцінних прикрас з Колекції історичної спадщини BVLGARI, а також зі світових приватних зібрань.           
.

2002-2013 © Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru