Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

     
        

Де відпочивати літом киянам?

Нарешті настав липень місяць, середина літа. У Києві з кожним днем стає все гарячіше. Місць, де можна сховатися від сонячного пекла не так багато. Звичайно люди відпочивали и охолоджувалися на піщаних пляжах Дніпра, не звертаючи увагу на застереження різних санепідемслужб на те, що вода не дуже чиста. Але в цьому році на початку літа було сповіщено про те, що трохи віще по течії перед Києвом винайшли колекторську трубу, яка була направлена навпростець у водойму. Після цих новин купатися у старовинному Дніпрі стало дійсно не дуже приємно, не говорячи вже про те, що й не дуже безпечно для здоров’я. Пляжі спустіли, а багато мешканців столиці їдуть відпочивати на море.

Найбільш популярні курорти літа

Цього року, коли у Крим не так просто потрапити, весь потік туристів та відпочиваючих переорієнтувався на інші морські курорти України – Одессу, Херсон, Миколаїв. Одесса, напевно, найбільш популярне місто для відпочинку. Від Києва можна доїхати машиной 450км за 4-5 годин. Також від автовокзалів на Одеськії площі та біля жд вокзалу їздять автобуси або маршрутки. Для бажаючих мандрувати більш класично, кожен день їздять поїзда від центрального вокзалу. Якщо ви вирішили їхати поїдом, то звичайно доступні декілька рейсів, серед яких є швидкісні с тривалістю руху 4-5 годин, так і звичайні, з відправленням ввечері і приїздом рано вранці. Купити жд квиток можна в касах вокзалу, або в інтернеті на спеціальних сайтах. Найбільш популярні – Тікетс.юа та нещодавно запущений  та вже популярний сервіс від Приватбанку - bilet.privatbank.ua. Купуючи білет в інтернеті, вам достатньо буде його роздрукувати на власному принтері та показати вже при посадці у вагон кондукторові.

Вартість білету у швидкісному поїзді може досягати 300-500грн, що може бути забагато для більшості населення. В противагу, у плацкарті до Одесси вартість буде складати 110-120грн, що в 3-5 разів дешевше. Але необхідно зауважити, що плацкартні місця розкупаюсь як «гарячі пиріжки» и знайти вільні місця на найближчі 1-2  неділі малоймовірно. Тому, рекомендуємо виконати бронювання ж д квитків найзручнішим для вас способом, аби відпустка не зірвалася у останній момент. Для тих, хто не встиг, рекомендуємо кожен день перевіряти доступність вільних місць, адже хтось може повернути свої білети назад у кассу, або можливе додавання ще одного вагону.

Бажаємо приємного відпочинку!

            .

Интернет реклама УБС


2002-2016 © Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru