Натяжні стелі - найкраща ціна за 1м2 у м. Київ від Демі-Луне

Виробництво натяжних стель та якісний, швидкий монтаж натяжних стельових систем – основний напрямок роботи компанії Демі-Луне. Ми пропонуємо повний спектр послуг з виготовлення натяжних систем під ключ. Сучасні рішення від компанії Демі-Луне щодо встановлення ПВХ-стелі здатні перетворити будь-яке приміщення, як житлове, так і комерційне. Повний перелік послуг та асортимент натяжних стель ви зможете знайти на сайті нашої компанії.

Білі матові натяжні стелі в Києві з підвісними світильниками

Ми надаємо послуги оптовим та роздрібним замовникам, власникам житлових, виробничих, комерційних, офісних приміщень. Якість використовуваних матеріалів і робіт підтверджується офіційною гарантією виробника на натяжні стелі терміном на 12 років і на монтажні роботи строком на 3 роки.

Вартість натяжних стель у Києві можна дізнатися за посиланням https://www.demi-lune.com.ua/ua/price.html на сайті виробника Демі-Луне. Вона прораховується індивідуально кожному за замовника з урахуванням вартості монтажу. При цьому ціна 1 м. кв. натяжна стельова конструкція у нас максимально вигідна.

Замовивши ПВХ-стелі від Демі-Луне, ви отримуєте:

• найкращі за якістю натяжні стелі з ПВХ-плівки;
  • швидкий та професійний монтаж;
  • можливість вибрати полотно серед безлічі колірних рішень;
  • безкоштовні консультації менеджерів та виїзд майстра на об'єкт для зняття вимірів.

Чому варто купити натяжні стелі у Києві від Demi Lune?

Натяжні стелі досить швидко монтуються за наявності спеціального обладнання та високої майстерності фахівців із встановлення. При цьому монтаж стелі може бути виконаний будь-якому етапі ремонту. Фахівці радять встановлювати натяжне полотно на етапі чистових робіт. У такому випадку ви зведете до мінімуму ризик псування стелі під час встановлення.

Компанія Демі-Луне постачає на ринок якісні стелі з європейської ПВХ-плівки, яка відрізняється високою щільністю та не має неприємного стороннього запаху. Інші переваги натяжної стелі від Demi-Lune:

• монтаж протягом декількох годин – ви отримуєте готове облицювання протягом одного дня, незалежно від вихідного стану стельового перекриття;
  • простий догляд – щоб підтримувати полотно в ідеальному вигляді не потрібні спеціальні засоби або обладнання, тому що ПВХ-плівка легко миється звичайною водою, а серед універсальних миючих засобів ви завжди зможете підібрати оптимальне рішення;
  • безпечна експлуатація – якісні натяжні стелі екологічні, не несуть загрози життю та здоров'ю людини, можуть монтуватися у житлових приміщеннях, у тому числі в дитячих кімнатах;
  • термін експлуатації понад 15 років – час служби стелі визначається характеристиками конкретного полотна, профілю та інших комплектуючих. В середньому, натяжні стелі від Демі Луне при дбайливій експлуатації можуть використовуватися понад 20 років;
  • варіативність кольорів та дизайну. Натяжні стелі можуть мати різний відтінок, форму та вигляд. Вони є справжньою окрасою будь-якого приміщення. Нова стеля монтується трохи нижче за основне перекриття і повністю приховує всі його дефекти.

Ви можете замовити натяжні стелі від виробника та за кілька годин повністю змінити вигляд свого будинку.

Вартість натяжних стель від українського виробника за оптимальною ціною

Тільки виробник може запропонувати вигідні розцінки та умови постачання натяжних стельових систем. Ціна стелі прораховується індивідуально за 1 м. кв. і залежить від різних факторів, у тому числі від площі, типу та виду плівки, складності монтажу, додаткового декору тощо. Ви завжди можете звернутися до менеджерів нашої компанії для розрахунку вартості стелі.

Найпростіше і вигідне рішення - бюджетні матові або глянцеві стелі. Найдорожче обійдуться стелі в кілька рівнів, конструкції зоряне небо, фотодрук на ПВХ плівці, стельові системи з оригінальною та складною системою освітлення.

Орієнтовні ціни за 1 м. кв. стелі представлені на нашому сайті www.demi-lune.com.ua. Ви можете переглянути асортименти, характеристики, приклади готових стель у фотогалереї Демі Луне.