Обробка саду весною засобами захисту рослин

Досвідчений садовод знає, що на загальний результат врожаю впливає не тільки гідність сортів фруктів і ягід, а й в першу чергу правильна весняна обробка саду з метою профілактики від різного роду хвороб і небезпечних шкідників.
Обабка саду хорусом

Важливі поради для садівників

На жаль, однією одноразової обробкою не обійтися, так як і хвороби, і шкідники мають свій термін розвитку і дозрівання. І кожному потрібна обробка в свій термін. Провідні агрономи рекомендують обробляти сад 4 рази:

1. Перше обприскування проводиться в кінці березня або початку квітня при температурі від +5 до +7 °C, коли бруньки ще не пішли в ріст. Це самий початковий період для активації хвороб. В цей час відмінно підходять фунгіциди для боротьби з різними захворюваннями на фруктових деревах для цього рекомендовано використовувати Хорус або Скор. Можно купити засоби захисту рослин тут https://agrar.com.ua/uk/купити-засоби-захисту-рослин. Для підживлення можна провести обробку карбамідом. Обробку необхыдно yпроводите в ранковий або вечірній час в безвітряну або маловітряна погоду.
  2. Друге обприскування проводите в період дозрівання бруньок, коли вони лопнули, але без листя. Цього разу досить обприскати Скором і провести якісну обробку.
  3. Третє обприскування саду проводиться в період готовності до розкриття рожевого бутона. Для цього можна купити хорус і за такою ж схемою обробити свій сад. Щоб не нашкодити бджолам, не наносите на відкриті суцвіття. Для зручності використовуйте обприскувач такого обсягу, якого вистачить на вашу ділянку.
  4. Четверте обприскування проводити краще за першим зав'язі, але стежити за тим, щоб плоди не виросли до розміру більш, ніж горошина. У цей період варто купити Прованто Вернал (каліпсо), так як йде боротьба з різними шкідниками які здатні пошкодити привабливий вигляд і якість вашого майбутнього врожаю. Про це варто памятати завжди.

Запобіжні заходи

Завжди важливо пам'ятати, що всі засоби для обробки - це певні отруйні речовини в слабкої концентрації. Однак, щоб не нашкодити своєму здоров'ю, варто використовувати маску, окуляри і рукавички гумові. По закінченню роботи, обов'язково вмивайтеся, ретельно вимийте руки. Уникайте присутності домашніх тварин в процесі обробки саду поруч з вами або по закінченню протягом дня. Для тварин це дуже небезпечно.
Купити засоби захисту рослин можна завжди, зробивши замовлення на сайті інтернет-магазину AGRAR.