Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

     
        

7 речей, які необхідно тримати під контролемsuspilstvo kontrol

За усі роки нашої роботи ми настільки перейнялися відповідальністю за своїх читачів, що тепер щиро бажаємо кожному стати успішним і самодостатнім. Але для цього тобі необхідно узяти під контроль своє життя. Тому що успіху може досягти тільки господар своєї долі, а якщо ти дозволяєш іншим вирішувати за себе, то навряд чи на твою голову поставлять лавровий вінок і наречуть переможцем по життю. Якщо ти зможеш контролювати хоч би ці 7 сфер свого життя, не покладаючись на інших, то ми за тебе спокійні. Рекомендації взяті с сайту інтернет журнала "Irinin Journal" - https://irinin.com/.


Майбутнє

Нікому не давай контроль над своїм майбутнім. Ні начальникові, ні клієнтам, ні дівчині, ні батькам. Нікому. Ти і тільки ти відповідальний за свої рішення. Усі інші мають тільки право щось підказати, да і то — не завжди. Тому намагайся без потреби не посвячувати інших у свої плани. Навіть не тому, що це погана прикмета, після чого усе задумане залишається тільки задумкою. Просто люди бувають різні, і погляди на життя у них істотно різняться. Хтось почне тебе переконувати, ділитися своїм переконливим, але безглуздим поглядом на життя, після чого ти і сам відмовишся від своєї затії. Але врахуй, якщо ти відмовишся, то, будучи сивим і старим, лаятимеш себе за те, що не спробував здійснити мрію, так просто піддавшись на безглузді умовляння.

Знання

Єдина людина, яка надалі користуватиметься твоїми знаннями, — це ти сам. Так що уся та інформація, яку ти визнав потрібним ввібрати в себе, надалі визначатиме твоє життя. Школі і универу плювати, що з тебе вийде, вони навіть до кінця не зацікавлені в тому, щоб ти отримав диплом або атестат. Для них ти — черговий ніхто, такий же, як і мільйони інших, що пройшли через ці стіни. Так що твої знання залежать тільки від тебе. Ще раз, усім твоїм альма-матер пофиг на те, яким фахівцем ти вийдеш з їх стін. Тому читай додаткову літературу, заучуй і вбирай будь-яку інформацію. Пам'ятай, 80% успіху — ця самоосвіта.

Здоров'я

Нікому не передавай контроль над своїм здоров'ям, бо нікому, окрім тебе самого, не цікаво, доживеш ти до 50 або ні. Лікарі — усього лише радники і не більше. В наші дні стан медицини настільки убогий, що, відвідавши одного лікаря, краще відразу відвідати іншого. Є така тенденція — давати різні діагнози. Ще Гіппократ говорив: «Мистецтво медицини складається з трьох елементів: хвороба, хворий і лікар». На жаль, але якщо в лікарню ти поступив живим, то цілком імовірно, покинеш її ти практично мертвим.

Але якщо хворий вирішив видужати, жоден доктор йому в цьому завадити не зможе. Тому візьмися за своє здоров'я грунтовно. Спорт, здорове харчування і відмова від шкідливих звичок, якщо в твої найближчі плани не входять онкологічні захворювання. Почни стежити за собою, підтримувати організм в робочому стані, щоб не залежати від ліків і скальпеля.

Фінанси

Світом як і раніше правлять гроші. Навіть супротивники теорії про те, що «можна купити усі і усі», не змогли пояснити, як можна прожити без них, і самі дуже радіють, коли гаманець повний. Але для того, щоб гроші примножувалися, а доходи росли, тобі необхідно самому контролювати свої фінанси. Ніяких радників! Подивися, скільки історій про те, як відомі спортсмени і актори «раптом» втрачали усі свої стани, довірившись «професіоналам». Тайсон збанкрутів, 50 Cent в сраці, Джоні Депп позивався до своїх консультантів. Краще згаяти час, гроші і нерви, щоб навчитися самому розбиратися у фінансах і економіці, знать, в що вкластися і як примножити капітал. Інакше усі ці «помічники» пустять тебе без гроша по світу.

Юридичні справи

Юристам вірити на слово не можна. На те вони і юристи. Вони продажні, не завжди компетентні і рідко відпрацьовують свій хліб до останньої копійки. До того ж коштують їх послуги дуже недешево. Щоб розібратися в правових дрібницях, не треба бути випускником Гарвардського. Правовий кодекс є, трудовий кодекс теж, читай, вивчай, дивися коментарі. Це в твоїх же інтересах — розбиратися зі своїми справами самому і не витрачати гроші на даремну допомогу. Ну а якщо ти вскочив в серйозну халепу, тоді вже можна дзвонити дядькові-адвокатові.

Особисте життя

Зазвичай люди розуміють, що все треба тримати під контролем, після того, як обпечуться на особистому фронті. Тому запам'ятай основне правило взаємовідносин — як би ти не любив людину, довіряти йому повністю і до кінця ні в якому разі не можна. Навіть батьки зраджують своїх дітей, що вже тоді говорити про улюблену жінку, яка, прикидаючись лапонькой, в один прекрасний момент обертається химерою. Кращі друзі, не соромлячись, зраджують і підставляють, ледве на горизонті засіяла вигода. Щоб подібні нюанси не вибивали тебе з колії, настійно рекомендуємо не плекати ілюзій і завжди тримати, що називається, хвіст пістолетом.

І ще нікого і ніколи не посвячуй у своє особисте життя. Інакше ці дані стануть об'єктом спекуляції непорядних людей. Йдеться не лише про інтимні подробиці, навіть про свій побут і про своїх домашніх зайвий раз краще промовчати.

Відповідальність

Якщо хочеш бути щасливим і задоволеним життям, якщо хочеш тримати все під контролем, візьми 100% відповідальності за своє життя на себе. Не розраховуй ні на кого, сам адже знаєш — там не догляділи, там проспали, там забули, там забили, там зрадили, а винен ти. Запитувати будуть з тебе, оскільки життя твоє, і ти назвався головним. Безумовно, важко все робити самому і рано чи пізно доводиться на когось покластися. Але, по-перше, твої помічники мають бути перевіреними людьми, а по-друге, їх функція — допомагати і тільки. Уся відповідальність як і раніше лежить на тобі. За бізнес, за своїх близьких і своє здоров'я. Як тільки ти це зрозумієш, Всесвіт відразу почне під тебе прогинатися.           
.

2002-2013 © Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru