Наш громадський рух виступає за справедливість, прозорість, незаангажованість

Кожен громадянин хотів би бачити свою Батьківщину квітучої, щасливою, такою, де хочеться жити не лише з патріотичних міркувань. Протягом довгого різноманітні діячі боролись саме за таку мету. Ось уже декілька десятиліть можна говорити про абсолютну незалежність. Але, нажаль, появились інші проблеми. Завжди існують як зовнішні, так і внутрішні вороги. Саме останні сьогодні досить негативно впливають на ситуацію в країні.

Перш за все, мова йде про чиновників, депутатів, мерів і інших політиків. Чому саме про них? Все банально просто. Звичайний робітник (вчитель, токар, лікар, будівельник) хоч і приносить певний вклад в розвиток країни, чимось займається, але глобально впливати не може ні на що. Зовсім інша справа, наприклад, мер великого міста, від рішень якого залежить те, в якому напрямку буде розвиватись підконтрольний йому населений пункт. Депутати – приймають закони, згідно яких в майбутньому живуть всі жителі і вимушені їх виконувати.

Нажаль, дуже складно знайти організацію, тим більше, котра функціонує на загальнодержавному рівні, щоб дійсно працювала для населення. Переважна більшість різноманітних проектів належать безпосередньо тим, хто має пряме відношення до політики. Звичайно, що і мови не може бути в таких випадках про будь-яку об’єктивність.

Агітація стала невід’ємною складовою життя. Реклами безліч. Її можна побачити на зупинках і білбордах, в громадському транспорті, почути з екранів телевізора чи радіостанцій, ознайомитись в друкованих виданнях. Реклами більш ніж достатньо, вся вона різна. Але є один фактор, що об’єднає інформацію. Практично завжди такі дані необ’єктивні, необґрунтовані. Як прийнято сьогодні говорити – звичайне політиканство, котре немає під собою ніякого морального підґрунтя.

Відповідно, як дізнатись, який із кандидатів дійсно заслуговує на те, щоб бути обраним?

Варіант є! ЧЕСНО – це громадський рух, представлений на сайті www.chesno.org, що відкритий для всіх. Тут працюють виключно ті люди, які дійсно прагнуть добитись хорошого результату.

Вся інформація публікується на офіційному сайті. Можете не сумніватись на рахунок правдивості даних. Рух – один з небагатьох в країні, що не має прямих чи опосередкованих контактів з політичними силами або окремими політиками. Саме тому тисячі громадян нам довіряють, так як вони розуміють, що організація вчинками довела свою любов до Батьківщини і бажання розвиватись.

Джерело: Chesno