Можливість встановлення брекетів у дорослому віці

Вирівнювання прикусу

На жаль, не у кожної людини від природи рівні та білосніжні зуби. Наявність кривизни, зміщення зубного ряду, а також неправильний прикус доставляють багато незручностей. Тому брекети для дорослих пацієнтів є відмінним варіантом виправлення всіх аномалій ротової порожнини.

Необхідність в установці ортодонтичної конструкції дорослому

Ні для кого не секрет, що на відміну від дітей, чим старша людина, тим складніший процес установки брекетів. З віком багато хто думає, що не зможе носити залізні скоби на зубах. Однак гарна посмішка й рівні зуби надихають на певні жертви. Тому виправлення прикусу у дорослих за допомогою брекетів стало не менш популярним методом корекції зубів, чим у молоді та дітей.

Перш за все, скористатися системою вирівнювання необхідно у випадку викривлень зубного ряду. Адже порожнина рота з будь-якими аномаліями може спровокувати:

• виникнення пародонтозу;

• появу головного та зубного болю;

• порушення роботи щелепи;

• збій в роботі шлунково-кишкового тракту.

На питання, скільки коштують брекети, вам відповість стоматолог, до якого ви звернетесь за допомогою. В принципі, ціна на дитячу та дорослу конструкцію мало чим відрізняється, адже пристрій є універсальним.

Етапи лікування зубного ряду

Виправлення прикусу у дорослих складається з декількох етапів:

1. Дослідження будови щелепи (рентгенограма, створення зліпка).

2. Вибір необхідної ортодонтичної системи та її виготовлення.

3. Установка брекетів.

4. Бесіда про правильну гігієну ротової порожнини.

5. Відвідування ортодонта для контрольного лікування.

6. Зняття та закріплення конструкції за допомогою спеціальних стоматологічних інструментів.

В даний час серед пацієнтів популярністю користуються лінгвальні брекети для дорослих. Їх виготовляють індивідуально. Конструкція не має гострих кутів і до неї можна швидко звикнути. Не менш популярними є безлігатурні системи. Вони підкорили всіх своєю функціональністю і естетичністю. Важливо пам’ятати, що ортодонтичне лікування доступне у будь-якому віці.

Особливості та види вирівнювальних пристроїв

Вирівнювання зубів у дорослого пацієнта — це доволі тривала процедура, пов'язана з установкою металевих, сапфірових, пластикових або керамічних брекетів, які мають ряд переваг:

• візуальна непомітність;

• відсутність болю;

• гарний зовнішній вигляд;

• відсутність в конструкції гострих кутів, які можуть травмувати тканини;

• швидке звикання до апарату;

• немає проблем із дикцією.

Пам'ятайте, що чим більше вам років, тим довше доведеться носити брекет-систему. За допомогою цієї конструкції можна не тільки виправити прикус та прибрати кривизну, а й позбутися проміжків між зубами.

Отрмати детальну консультацію можна звернувшись до нашої клініки http://elvirabezvushko.com.ua