Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

     
        

Фосфорорганічний інсектоакарицид Грінфорт ДМ400

         Боротьба із шкідниками відіграє не останню роль у господарській діяльності будь-якого сільськогосподарського підприємства чи фермерського господарства. І це не дивно, адже комахи вкрай негативно впливають на урожайність культур, псують зовнішній вигляд плодів, овочів та фруктів, а до того ж, погіршують їхні смакові властивості. Якщо не проводити профілактичних заходів або вчасно не реагувати на загрозу розповсюдження певного виду комах, то результати можуть бути непередбачувані. В будь-якому разі, ціна питання буде високою.

         Фосфорорганічний інсектоакарицид: що це таке?

         Інсектициди – це група пестицидів, створена для знищення комах-шкідників. Призначення акарицидів – контролювати появу та чисельність кліщів. І якщо в одному препараті суміщаються ці обидві функції, то він має назву інсектоакарицид. В чому переваги такого засобу? Звичайно, це універсальність, зручність та дієвість. Окремо треба відзначити високу ефективність такої агрохімії. На нашому ринку інсектоакарициди представлені вітчизняним препаратом, розробленим українською компанією «Украгроком», - Грінфорт ДМ 400.

         В основі даного засобу – діюча речовина диметоат, що відноситься до класу фосфорорганічних сполук. Грінфорт ДМ 400 належить до системних інсектицидів, що володіють початковою контактною нетривалою дією. Ефективно знищує сисні та гризучі комахи і рослиноїдні кліщі.

         Які сільськогосподарські культури захищає Грінфорт ДМ 400?

         Цей інсектоакарицид створений для знищення хлібних жуків, попелиць, трипсів, п'явиць, блішок, цикадок та щитоносок у посівах колосових зернових культур і цукрових буряків. Діюча речовина препарату впливає на шкідників наступним чином: пригнічує холінестеразу, що в результаті призводить до обмеження рухливості комах та зневоднення їхніх клітин і тканин. Період захисної дії препарату становить від 10 до 15 днів, при цьому засіб починає впливати миттєво після обприскування.

         У бакових сумішах Грінфорт ДМ 400 можна використовувати разом із іншими пестицидами – гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами (проте, лише з тими, що не мають лужної реакції: наприклад, у складі яких є вапно, мідь). Вважається помірно токсичним препаратом – небезпечним для бджіл та риби, тому не варто застосовувати даний засіб на полях, поряд з якими є водоймища. Працівник, що буде проводити обприскування культур за допомогою Грінфорт ДМ 400, обов'язково має бути одягнений у спеціальний костюм та повинен мати засоби індивідуального захисту, адже препарат подразнює слизові оболонки та шкіру людини.

            
.

2002-2013 © Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru